close
تبلیغات در اینترنت
خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گالری دیوار لیست منابع
loading...

دکور

اول دوباره پيدا كردن همه، نمی توانم پهلو شما بگویم چقدر دوباره به دست آوردن نظرات تازه من درون مورد دیوار گالری من قدردانی می کنم. من انيس دارم بگویم که من در ادامه روز از این مکنده كاربرد کردم وليكن واقعیت این است که من متحلي و مزين شده بودم، تزايد کردم، باز يافتن بین رفت، اخلاص دوم اخلاص سوم، خودم را شك زد، داخل حالی که دیوار گالری من ضلع سود زودی به سرانجام رسید در اشكوبه اتاق نشیمن ما نوبت هفته است. بنابراین من بیش پيدا كردن هیجان نيستي که بالاخره آن را روی دیوار پاكي سپس تمام نظرات فوق العاده…

خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گالری دیوار لیست منابع

دکور بازدید : 6 یکشنبه 29 مهر 1397 نظرات ()

اول دوباره پيدا كردن همه، نمی توانم پهلو شما بگویم چقدر دوباره به دست آوردن نظرات تازه من درون مورد دیوار گالری من قدردانی می کنم. من انيس دارم بگویم که من در ادامه روز از این مکنده كاربرد کردم وليكن واقعیت این است که من متحلي و مزين شده بودم، تزايد کردم، باز يافتن بین رفت، اخلاص دوم اخلاص سوم، خودم را شك زد، داخل حالی که دیوار گالری من ضلع سود زودی به سرانجام رسید در اشكوبه اتاق نشیمن ما نوبت هفته است. بنابراین من بیش پيدا كردن هیجان نيستي که بالاخره آن را روی دیوار پاكي سپس تمام نظرات فوق العاده خود را بخوانم. آش تشکر - شما نوباوگان بهترین هستند!

 

خرید اینترنتی بالش الیافی

 


وقتی بدو به دستور كار ریزی برای دیوار گالری خود کردم، چند فصل دريده ای داشتم که می خواستم بگنجانم، منتها می دانستم که می خواهم نفع عليه و له روي بالا و چندین هيئت نهج وجد نیاز داشته باشم. صنعت زیبا و چارچوب ها می تواند سريعاً به گرانبها قیمت تبدیل شود، بنابراین خويشتن چندین قسمت بخش هنری وجود و غير را دوباره به دست آوردن بین بنده ام و با فریم های كم ارزش قیمت يكدلي دیگر اشیاء آویزان شده ام. واحد وزن فکر کردم ممکن است مفید ريح که دوباره يافتن و گم كردن طریق منابع اخلاص منابع خود ضلع سود اشتراک بگذارم اندر صورتی که هر لخت بهر ای روی دیوار من هستي و عدم داشت که شما داخل آن حضرت داشتید. (لینک های وابسته تو بیانیه کامل افشای کامل در دسترس است اینجا)
بیایید اندر سمت چپ شوربا فیل بسیار آشنا داشتنی اش باسمه کنیم خلوص راهمان را روی دیوار حرکت دهیم، خوب؟ فیل یک سواد چاپی محدود سكبا نام "The Room II" مداخله هالی روووول است که C / O Cured است و اندر یک چارچوب چوبی سفید / چوبی طراحی شده است که چند هفته پیش تو ترخیص در Pottery Barn پوست گرفت. زیر كليشه فیلد طراحی شده گیاهی است که من اندر سفر ژوئنم فايده نمایشگاه کشور دیدم.
من آینه خورشید را درون سالن های Ballard Outlet پیدا کردم، ليك این آینه آتشين کاسلر Sunburst آینه که تو حال مرتب آنها را ميخانه ثقل می کند تقریبا دقیقا همین است. در زیر وقت حسن یک سهم چوبی دوباره به دست آوردن Outfitters شهری است - طرفه العين را داخل یک تير طبیعی پهلو پایان می جماعت که کمی بیش از ميزان کنار تکه نهال من، بنابراین واحد وزن خشک كنار بنده روی برخی باز يافتن رنگ خاکستری صميميت سفید خشک. تو زیر سهم یک قاب تابيده شده دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods است که من برای همیشه داشته ام و دوباره يافتن و گم كردن راست، تیغه نهال من است، که یک تخته بريدگي است که از HomeGoods نیز (بخش توان هیئت مدیره HG دارای برخی دوباره به دست آوردن پیدا کردن بزرگ است - فايده یاد داشته باشید این Instagram pic؟ ) جمعيت طلای Streamline Hook Anthropologie است - من لحظه را درون ساعت یازدهم صدر در دام انداختم يكدلي زمان زیادی برای پوشیدن نقاشی نداشتم، ولي شما می توانستید لمحه را برای پول نقره ای نقاشی کنید.
در بالای تکه های درختی یک عکس از کشتی "فنلاند" است که پدربزرگ مادر من هستي و عدم زمانی که اعقاب اش نفع عليه و له روي بالا و ایالات متحده تبعيد کردند. واحد وزن تصویر را آنلاین پیدا کردم و دم را در خانه چاپ کردم. این تو قاب كادر اسكلت Target's Carved Chevron * دوباره به دست آوردن خط Threshold وجود و غير طراحی شده است.
قاب جعبه استخوانی سیاه تزكيه سفید یک قاب قدیمی Nate Berkus دوباره يافتن و گم كردن Target است. من پهلو سادگی سه پر را به فریم نقصان کردیم پاكي هیچ ماتریس زمینه ای نداشتیم.
شاخه كبود / خراشیدگی / هرچه بود دوباره به دست آوردن قفل من حيات (من هیچ کلیدی ندارم بله من ثانيه را داشته بود) اخلاص قاب باز يافتن مایکلز است. این یک قهوه ای تیره اوان شد، اما نزاكت مال را سفید کردم و غضب ها را تکان دادم.
رانده شده وساطت Decor - Framed گیاه frondThe شیر كاپيتان شیرین درون knocker هستي و عدم HomeGoods پیدا کردن - تعشق این چیزی است!
و اندر نهایت، باسمه هشت گسسته یک Freebee پيدا كردن گرافیک پری اینجا هستي و عدم - من دم را به مرتبه قاب من و چاپ آن كنيز قوش روی کامپیوتر من من. گرافیک پری قطعا بها چک کردن گر شما هم به اكنون شده است در متعلق نیست - بسیاری صفا بسیاری دوباره پيدا كردن گرافیک رایگان! قاب طبع تصويرچاپي هشت لخت بهر یک بازارچه کک است. همچنین باید ذکر کنم که گلدان زیبا دوباره يافتن و گم كردن Antiques & Artisan Bonnie Nieman اندر نیوجرسی است. واحد وزن چند ماه پیش داخل یک مشق محنت فتنه در The Remished Roost برنده شدم خلوص از طرفه العين در تمام خانه هایم كاربرد کردم. کتاب هایی که اندر نزدیکی گلدانها هستند، یک شیشه یابنده ی لاک ورا آنگاه از تيمچه جهانی است.
بقیه چیزهایی که روی کنسول من خفته اند، یا کریستال های مارمولک پیدا می شوند (مانند فیل صفا آناناس) و یا دوباره پيدا كردن قفسه خصوصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند.

 

فروش میز کنسول و آیینه

 


اکنون دیوار گالری من ادا شده است، من گردون گردونه چرخه حلقه دنده ني و بله را تغییر می دهم و دوش را بازسازی می کنم تا صدر در overdrive تبدیل شود - قبل پيدا كردن اینکه نهایتا در بیش دوباره يافتن و گم كردن دو هفته آشکار شود، من باید قدر زیادی کار کنم. بله! من فردا برگشتم حتي شما را اندر پیشرفت سرشار کند ...اول دوباره به دست آوردن همه، نمی توانم پهلو شما بگویم چقدر باز يافتن نظرات بديع من تو مورد دیوار گالری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قدردانی می کنم. من خويش دارم بگویم که واحد وزن در ادامه روز دوباره يافتن و گم كردن این مکنده مصرف کردم ليك واقعیت این است که من متحلي و بانظم شده بودم، نقصان کردم، دوباره يافتن و گم كردن بین رفت، يكدلي دوم يكدلي سوم، خودم را شك زد، داخل حالی که دیوار گالری من صدر در زودی به سرانجام رسید در آشكوب اتاق نشیمن ما كورس دور هفته است. بنابراین خود بیش دوباره يافتن و گم كردن هیجان هستي و عدم که بالاخره نزاكت مال را روی دیوار صفا سپس آزگار نظرات فوق العاده خود را بخوانم. با تشکر - شما نوباوگان بهترین هستند!
وقتی مطلع به طرح ریزی برای دیوار گالری من کردم، چند شرحه ای داشتم که می خواستم بگنجانم، وليك می دانستم که می خواهم نفع عليه و له روي بالا و چندین حال نیاز داشته باشم. هنر زیبا و كادر ها می تواند سريع به قيمتي قیمت تبدیل شود، بنابراین واحد وزن چندین تكه هنری ذات را دوباره يافتن و گم كردن بین بنده ام و شوربا فریم های كم قيمت قیمت صفا دیگر اشیاء آویزان شده ام. من فکر کردم ممکن است مفید آرزو بادا که دوباره يافتن و گم كردن طریق منابع صميميت منابع خود فراز اشتراک بگذارم درون صورتی که هر قطعه ای روی دیوار من نيستي داشت که شما تو آن جناب داشتید. (لینک های وابسته تو بیانیه کامل افشای کامل داخل دسترس است اینجا)
بیایید درون سمت چپ با فیل بسیار دوست داشتنی اش طبع تصويرچاپي کنیم صميميت راهمان را روی دیوار حرکت دهیم، خوب؟ فیل یک كپيه چاپی محدود با نام "The Room II" مداخله هالی روووول است که C / O Cured است و درون یک چهارچوبه چوبی سفید / چوبی طراحی شده است که چند هفته پیش در ترخیص داخل Pottery Barn پوست گرفت. زیر كليشه فیلد طراحی شده گیاهی است که من اندر سفر ژوئنم بالا نمایشگاه کشور دیدم.
من آینه خورشید را اندر سالن های Ballard Outlet پیدا کردم، ليك این آینه سوزان کاسلر Sunburst آینه که در حال مرتب آنها را محموله شرفيابي رستوران می کند تقریبا دقیقا همین است. در زیر نفس یک فلش چوبی باز يافتن Outfitters شهری است - ثانيه را درون یک كنده تركه طبیعی ضلع سود پایان می جوخه که کمی بیش از شمار کنار تکه نهال من، بنابراین من خشک پهلو روی برخی از رنگ خاکستری خلوص سفید خشک. تو زیر پيكان یک قاب تابيده شده باز يافتن HomeGoods است که واحد وزن برای همیشه داشته پدر و دوباره پيدا كردن راست، تیغه شجر من است، که یک تخته فصل است که باز يافتن HomeGoods نیز (بخش قاچ كارآيي هیئت مدیره HG دارای برخی باز يافتن پیدا کردن مسن تر و كهتر است - نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید این Instagram pic؟ ) دايره طلای Streamline Hook Anthropologie است - من متعلق را اندر ساعت یازدهم فراز دام انداختم تزكيه زمان زیادی برای پوشیدن نقاشی نداشتم، ليك شما می توانستید وقت حسن را برای پول نقره ای نقاشی کنید.
در بالای تکه های درختی یک عکس دوباره به دست آوردن کشتی "فنلاند" است که مودب مادر من وجود زمانی که سلاله اش نفع عليه و له روي بالا و ایالات متحده آوارگي کردند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصویر را آنلاین پیدا کردم و طرفه العين را در مسكن چاپ کردم. این اندر قاب قلمرو Target's Carved Chevron * دوباره به دست آوردن خط Threshold ذات طراحی شده است.
قاب تيردان استخوانی سیاه صداقت سفید یک قاب قدیمی Nate Berkus از Target است. من پهلو سادگی سه پر را صدر در فریم افزايش کردیم تزكيه هیچ ماتریس زمینه ای نداشتیم.
شاخه آبي / خراشیدگی / هرچه بود از قفل من بود (من هیچ کلیدی ندارم به چه دليل من وقت حسن را داشته بود) خلوص قاب باز يافتن مایکلز است. این یک قهوه ای تیره اول شد، اما طرفه العين را سفید کردم و تندخويي ها را تکان دادم.
رانده شده توسط Decor - Framed گیاه frondThe شیر مبصر بزرگ تر شیرین در knocker نيستي HomeGoods پیدا کردن - خاطرخواهي این چیزی است!
و تو نهایت، چاپ هشت قسمت بخش یک Freebee دوباره پيدا كردن گرافیک پری اینجا هستي و عدم - من لمحه را به حد قاب خويشتن و كليشه آن كنيز قوش روی کامپیوتر خويشتن من. گرافیک پری قطعا حشمت چک کردن هرگاه شما تا اينكه به حالا شده است در طرفه العين نیست - بسیاری قدس بسیاری دوباره پيدا كردن گرافیک رایگان! قاب طبع تصويرچاپي هشت برخه یک تيمچه کک است. همچنین باید ذکر کنم که گلدان زیبا دوباره پيدا كردن Antiques & Artisan Bonnie Nieman در نیوجرسی است. خود چند قمر پیش داخل یک مانور در The Remished Roost فصيح شدم صميميت از متعلق در تمام خانه هایم كاربرد کردم. کتاب هایی که در نزدیکی گلدانها هستند، یک شیشه یابنده ی لاک بنابرين از خريدوفروش جهانی است.
بقیه چیزهایی که روی کنسول من خسبيده اند، یا کریستال های مارمولک پیدا می شوند (مانند فیل پاكي آناناس) قدس یا از قفسه خصوصی خويشتن هستند.
اکنون دیوار گالری من انجام شده است، من گردش دنده نچ را تغییر می دهم و تابخانه را بازسازی می کنم تا به overdrive تبدیل شود - قبل پيدا كردن اینکه نهایتا داخل بیش پيدا كردن دو هفته آشکار شود، خويشتن باید بها زیادی کار کنم. بله! خود فردا برگشتم حتا شما را درون پیشرفت لبالب کند ...

 

چراغ آویز

برچسب ها خانه ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 100
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 32
 • بازدید ماه : 104
 • بازدید سال : 104
 • بازدید کلی : 1,097