close
تبلیغات در اینترنت
آشپزخانه چلپ چلوپ کاشی: چقدر رفعت رفتن؟
loading...

دکور

تعجب می کنم که چسان دیوار ارتفاع می آید حتا کاشی backsplash من وتو را بپوشاند؟ من به برخی از الهام از تنورخانه زیبا فايده شما کمک می کند تا اينكه شما تصمیم بگیرید که در لمحه شما باید پایان دهید!   فروش پد کاور تشکتصمیمات زیادی برای ایجاد یک آشپزخانه مجدد حيات دارد - این اندر واقع برای بسیاری از آدم خیلی زیاد است! بدیهی است که biggies قرين رنگ کابینت ها، نهج سینک آشپزخانه، سبک سینی های جداگانه و غیره وجود دارد، وليك این جزئتمامت تصمیمات کوچک است که اکثر صاحبان مسكن انتظار ندارند که بتوانند آنها…

آشپزخانه چلپ چلوپ کاشی: چقدر رفعت رفتن؟

دکور بازدید : 1 سه شنبه 08 آبان 1397 نظرات ()

تعجب می کنم که چسان دیوار ارتفاع می آید حتا کاشی backsplash من وتو را بپوشاند؟ من به برخی از الهام از تنورخانه زیبا فايده شما کمک می کند تا اينكه شما تصمیم بگیرید که در لمحه شما باید پایان دهید!

 

فروش پد کاور تشک
تصمیمات زیادی برای ایجاد یک آشپزخانه مجدد حيات دارد - این اندر واقع برای بسیاری از آدم خیلی زیاد است! بدیهی است که biggies قرين رنگ کابینت ها، نهج سینک آشپزخانه، سبک سینی های جداگانه و غیره وجود دارد، وليك این جزئتمامت تصمیمات کوچک است که اکثر صاحبان مسكن انتظار ندارند که بتوانند آنها را برفراز لبه بگذارند. از بعد که من آرزومند صحبت کردن پاكي رویای آشپزخانه ها هستم، فکر می کردم که این مبحث ملودي اصلي سرگرم کننده (و امیدوارم مفید باشد) گاهی خلق بعضی دوباره پيدا كردن این تصمیمات آشپزخانه کوچکی را برای من واو به تحفه می آورد تا اينكه ببینید چاهك چیزی من وايشان تصمیم می گیرید. بیایید شوربا این یکی ابتدا کنیم: "تا چه پيمانه دیوار میخواهید کاشی backsplash ذات را بچرخانید؟"
هر طباخ خانه متفاوت است، اما وافراً و به ندرت نقاط سرنگوني و سوروسات آنها برای کشف کردن جایی که می خواهید کاشی backsplash خويشتن را پهلو پایان برساند، جوانب پنجره تنورخانه شما است. یکی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های این است که در نواحي پنجره کاشی کنید و كامل راه را به اشكوب مانند این آشخانه زرق و برق دار طراحی شده توسط استودیو McGee که من وشما می توانید بیشتر باز يافتن اینجا را ببینید:
ارسال ارشد در چگونگي چگونگی اوج بردن backsplash مطعم شما - حين را خويش دارم تمام راه در اكناف پنجره!
برخی از مدل های قشنگ دیگر دوباره يافتن و گم كردن backsplashes گرفته شده به اشكوب را می بسيج در این آشپزخانه شفاعت کالدول بي آلايشي جانسون، آشپزخانه ميانجيگري Amber Interiors تزكيه این تنورخانه زیبا آش کاشی قطار درون شهري دیده می شود.
گزینه دیگر این است که کاشی را روي پایین بکشید. بعضی از حيوان تصمیم گرفتند کاشی backsplash خود را تو پایه کابینت های بالای خود و یا تنها یک اینچ یا دو برابر آن بالا ببرند. طبق معمول یک قطعه پيدا كردن کاشی های قهوه ای یا مداد تو نقطه ای که کاشی ها بالا پایان می رسد صداقت دیوار بی نظیر بدو می شود مصرف می شود. یک نموده زیبا، کاشی قليب مرمر کارارا درون ZDesign در مطعم زیبا آپارتمان است که می توانید بیشتر باز يافتن here را ببینید:
تعجب می کنم که چقدر وا backsplash مطعم شما ارتفاع می رود؟ برش حين را اندر پایین کابینت نفس یک گزینه عالی است!
مثال دیگری باز يافتن کاشی backsplash که تو نزدیکی پایه کابین ساكن می شود، این کاشی بشقابی است که اندر زیربنای بزرگتر استقرار دارد - شما می توانید بیشتر پيدا كردن این مسكن ساحلی کلاسیک را ببینید here:
راهنمای عالی داخل مورد چگونگی فراز بردن backsplash تنورخانه خود را!
یکی دیگر از انموذج های خوشگل این آشپزخانه توسط Witt Construction است.
دیگران تصمیم می گیرند تا کاشی را داخل جایی داخل وسط (بین پایه در کابینت سادگي سقف) پایان دهند، همانطور که درون کریستین دانر [این آشخانه زرق اخلاص برق} ميانجيگري کریستین دانر یا داخل این زیبایی توسط مطعم توسط آیلین دیده می شود.
و گر قفسه باز دارید چی؟ من مسئلت چگونگی درگیری مطعم South Harlow با کاشی backsplash در این تنورخانه زرق و آذرخش دار، شوربا پایان تحويل دادن به آن در پایه قفسه رفعت (شما می توانید تصاویر بیشتری دوباره پيدا كردن این طباخ خانه زیبا اینجا را ببینید):
تعجب می کنم که چقدر بالا پهلو روی دیوار فايده کاشی backsplash خويشتن را؟ من متمني چطور Interiors South Harlow کاشی backsplash ذات را درون این آشپزخانه شوربا قفسه های باز ادا می دهند!
بسیاری دوباره به دست آوردن گزینه های - که نظاره مورد هوس شما است؟ آیا شما گلگشت کاشی backsplash به آزگار سقف تا اشكوب را مونس دارید اخلاص یا ترجیح می دهید متعلق را پایین بیاورید؟ فراز من پرسخن چه فکر میکنیتعجب می کنم که چطور دیوار ارتفاع می آید حتي کاشی backsplash من وآنها و آنها را بپوشاند؟ من فراز برخی از الهام از آشخانه زیبا بالا شما کمک می کند ولو شما تصمیم بگیرید که در نزاكت مال شما باید پایان دهید!

 

فروش اینترنتی تشک زمینی
تصمیمات زیادی برای ایجاد یک مطبخ مجدد بود دارد - این اندر واقع برای بسیاری از ناس خیلی زیاد است! بدیهی است که biggies مانوس رنگ کابینت ها، نوع سینک آشپزخانه، سبک سینی های جداجدا و غیره نيستي دارد، منتها این كلاً تصمیمات کوچک است که اکثر صاحبان خانه انتظار ندارند که بتوانند آنها را صدر در لبه بگذارند. از سپس که من منتظر صحبت کردن يكدلي رویای تنورخانه ها هستم، فکر می کردم که این مايه سرگرم کننده (و امیدوارم مفید باشد) گاهی دوران بعضی دوباره پيدا كردن این تصمیمات تنورخانه کوچکی را برای ما به هديه می آورد حتي ببینید چاهك چیزی ضمير اول شخص جمع تصمیم می گیرید. بیایید وا این یکی اوان کنیم: "تا چه حد دیوار میخواهید کاشی backsplash خويش را بچرخانید؟"
هر آشپزخانه متفاوت است، اما غالباً نقاط سرنگوني و سوروسات آنها برای کشف کردن جایی که می خواهید کاشی backsplash خويشتن را روي پایان برساند، اكناف پنجره طباخ خانه شما است. یکی پيدا كردن گزینه های این است که در پيرامون پنجره کاشی کنید و تمام راه را به مرتبه آسمانه مانند این تنورخانه زرق و برق دار طراحی شده پادرمياني استودیو McGee که شما می توانید بیشتر پيدا كردن اینجا را ببینید:
ارسال ارشد در كيفيت چگونگی خراج بردن backsplash آشخانه شما - آن را آشنا دارم طولاني راه در جوانب پنجره!
برخی از سرمشق های قشنگ دیگر دوباره به دست آوردن backsplashes گرفته شده به سقف را می ____________تدارك در این آشپزخانه وساطت کالدول قدس جانسون، آشپزخانه پادرمياني Amber Interiors سادگي این مطعم زیبا وا کاشی مترو دیده می شود.
گزینه دیگر این است که کاشی را برفراز پایین بکشید. بعضی از انسان تصمیم گرفتند کاشی backsplash نفس را اندر پایه کابینت های بالای خود تزكيه یا فقط یک اینچ یا دو برابر آن بالا ببرند. حسب معمول یک قطعه پيدا كردن کاشی های قهوه ای یا مداد داخل نقطه ای که کاشی ها به پایان می رسد صداقت دیوار بی نظیر عنفوان می شود استفاده می شود. یک نمودار زیبا، کاشی سبزه مرمر کارارا درون ZDesign در آشخانه زیبا آپارتمان است که می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن here را ببینید:
تعجب می کنم که چقدر شوربا backsplash تنورخانه شما خراج می رود؟ برش حين را اندر پایین کابینت نفس یک گزینه عالی است!
مثال دیگری پيدا كردن کاشی backsplash که داخل نزدیکی پایه کابین متوقف می شود، این کاشی بشقابی است که داخل زیربنای بزرگتر تحكيم دارد - شما می توانید بیشتر از این خانه ساحلی کلاسیک را ببینید here:
راهنمای عالی داخل مورد چگونگی اوج بردن backsplash طباخ خانه خود را!
یکی دیگر از الگو های زیبا این آشپزخانه توسط Witt Construction است.
دیگران تصمیم می گیرند حتا کاشی را تو جایی تو وسط (بین پایه درون کابینت تزكيه سقف) پایان دهند، همانطور که در کریستین دانر [این طباخ خانه زرق قدس برق} ميانجيگري کریستین دانر یا تو این زیبایی توسط آشپزخانه توسط آیلین دیده می شود.
و هرگاه قفسه منعقد دارید چی؟ من اميدوار چگونگی درگیری تنورخانه South Harlow شوربا کاشی backsplash اندر این مطعم زرق و آذرخش دار، سكبا پایان باز دادن به آن در پایه قفسه ارتفاع (شما می توانید تصاویر بیشتری دوباره يافتن و گم كردن این آشپزخانه زیبا اینجا را ببینید):
تعجب می کنم که چقدر بالا بغل روی دیوار بالا کاشی backsplash نفس را؟ من مشتاق چطور Interiors South Harlow کاشی backsplash وجود و غير را درون این آشپزخانه وا قفسه های باز ارتكاب می دهند!
بسیاری دوباره به دست آوردن گزینه های - که سير مورد تعشق شما است؟ آیا شما سياحت کاشی backsplash به طولاني سقف تا مرتبه آسمانه را شناسنده دارید و یا ترجیح می دهید وقت حسن را پایین بیاورید؟ برفراز من پرسخن چه فکر میکنی

 

خرید آنلاین کوسن

برچسب ها دکور ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 100
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 81
 • بازدید سال : 81
 • بازدید کلی : 1,074